UniNet iColor 500 Laser Transfer PrinterŚwiat cyfrowej dekoracji odzieży widział wiele postępu w ostatnich latach w głównej mierze przez postęp druku transferowego laserowego i papierów typu self-weeding. Teraz przed nami kolejny duży krok dodając Państwu unikalne nowe rozwiązanie do druku laserowego: Uninet iColor 500 drukarkę z technologia LED. Uninet iColor 500 to połączenie drukarki laserowej oraz papieru, które w połączeniu z produkcją jedynego w swoim rodzaju tonera dają najwyższą jakość kolorów, krycie i trwałość dając rozwiązanie do otwierania nowych, atrakcyjnych rynków dla dekoratorów. Chcesz bogate kolory na białych podłożach? Chcesz nieprzezroczysty biały na ciemnym stroju? Chcesz transferu, który wytrzymuje dłużej niż sitodruk? A co z ekskluzywnymi aplikacjami drukowania, takimi jak biały tekst na kartonie? Jak z tonerami fluorescencyjnym dla odzieży i oznakowania? Sprawdź co zrobić, aby te wszystkie funkcje osiągnąć z jednej drukarki !!!

iColor 500 Przegląd produktu

Co sprawia, że Uninet Magicolor 500 to unikalne rozwiązanie do termotransferu? Unikalny toner, doskonały papier i ekonomiczna produkcja.

Unikalny Toner: iColor 500 różni się od wszystkich innych ofert transferowych zaczynając od faktu, iż dostarczany jest z pięcioma kasetami z tonerem zamiast czterech. Pakiet podstawowy obejmuje CMYK plus biały. Dzięki temu użytkownicy mogą uzyskać nieprzezroczysty biały niezbędny do zdobienia ciemnych materiałów bez utraty żywych i bogatych kolorów, oraz nieprzezroczysty czarny z drukarką CMYK. Kaseta z tonerem białym spełnia podwójne zadanie jako pierwszy krok w kierunku kolorów fluorescencyjnych. Fluorescencyjne cyjan, magenta i żółty toner oraz bębny są również dostępne. Dodając Fluorescencyjny CMY umożliwia iColor 500 do tworzenia grafiki i transferów, które produkują efekty w świetle ultrafioletowym.

Papier premium: Przewaga drukarki laserowej iColor 500 jest nie tylko jego wyjątkowa konfiguracja tonera. Uninet opracował specjalny papier do transferu dwustopniowego do zdobienia ciemnych tkanin oraz rożne substraty, przewyższają jakością najlepszych w branży. Papier Uninet Premium oferuje warstwę kleju, który dodaje krycie i trwałość z białym tonerem, tworząc biały "podwójny" efekt. Uninet gwarantuje przy użyciu Premium papier trwałość dochodzącą do 100 prań. To mniej więcej trzykrotnie bardziej trwały, w porównaniu z innymi papierami transferowymi. Jeśli czekałeś na rozwiązanie transferu laserowego tak trwałego, jak sitodruku i sublimacja, cierpliwość Twoja została nagrodzona.

Wszechstronność: Wyjątkowy toner oraz Premium papier iColor 500 zapewniają szeroki wachlarz możliwych zastosowań. Część tej wszechstronność wynika z faktu, iż iColor 500 nie jest zamkniętym rozwiązaniem. Można go używać z istniejącymi materiałami do transferu laserowego. Połączenie drukarki Uninet wyposażonej w Uninet, EnduraTRANS i papierów FOREVER obsługuje wszystkie rodzaje dochodowych aplikacji.
Miedzy innymi...

 • Żywe kolory na białe i pastelowe tkaniny
 • Trwały, biały, nieprzezroczysty, transfer na kolorowych i ciemnych tkaninach
 • Lekkie pastelowe kolory oraz półtony na jasnych tkaninach
 • Żywe kolory na twardych powierzchniach, takich jak płytki ceramiczne, drewno, znaki magnetyczne świeczki i wiele więcej+
 • Biała grafika, czarne i kolorowe podłoże idealne dla menu, zaproszenia itp.
 • Obrazy fluorescencyjne na T-shirty, menu, i wiele innych


Szybkość i jakość: Zaawansowana technologia jedno przejściowych LED'owych głowic drukujących zapewnia produkcję wysokiej rozdzielczość 1200 x 600 dpi, wydruki z prędkością do 8 stron na minutę na nośnikach transferowych i 34 stron na minutę na standardowych dokumentów. Dostaniesz doskonałą jakość niezależnie czy do zdobienia bawełny czy kartonu.

Wartość: Być może najlepszym aspektem iColor 500 jest jego cena. Dostajesz wszystko to w najlepszej jakości i wszechstronności w niespotykanie niskiej cenie.
Poprzez specjalny układ z Uninet, iColor 500 jest dostępny w Polsce tylko od Print Green Sp. z o.o. z Cieszyna. Więc otrzymujesz obok najwyższej jakości obsługę oraz dostęp do kompletnej linii papieru transferowego i wszystkich komponentów na miejscu.

iColor 500 Zalety

Jak iColor 500 wypada w porównaniu do innych opcji drukowania T-shirt na rynku? Dość korzystnie. Rozważmy następujące zalety iColor 500.

Nieprzezroczysty biały, bogaty czarny: Unikalny zestaw kartridży tonerowych CMYK + W, sprawia, że jest to jedyna drukarka LED z tonerem białym, która nie poświęca głębokiej czerni dla kryjącej bieli. Więc można ozdobić białe i pastelowe materiały równie pięknie, jak i ciemne. A Twoje pełne kolorowe wydruki na zwykłym papierze nie będą wyglądały jak wyprane.

Podwyższona trwałość: Połączenie białego toneru wraz z papierem Premium Uninet tworzy najbardziej odporne na prania obrazy transferowe wśród urządzeń laserowych na rynku.

Od fluorescencyjnych po pastele: Unikalna opcja tonerów fluorescencyjnych Uninet pozwala na produkcje tonerów świecących pod światłem ultrafioletowym jako jedynemu producentowi na świecie. W standardzie otrzymujesz toner biały fluorescencyjny w każdym zestawie iColor 500. Zestaw tonerów CMY fluorescencyjnych jest dostępna jako pakiet dodatkowy. Dodatkowo papier Uninet Premium może być również stosowany w białych materiałach, by dodać białą bazę, która wspomaga pastelowe kolory oraz gładkie białe w półtonach. Tego typu projekty nie działają z drukarek laserowych CMYK na papierach jednostopniowych, ponieważ papier nie może odróżnić kolorów o niskim nasyceniu.

Photoshop lub Corel Draw: Drukarki WT OKI wymagają użycia narzędzi Adobe Photoshop do aktywacji białego tonera i do definiowania białej warstwy. Rozwiązanie transferu laserowego iColor Uninet jest znacznie bardziej elastyczne. Może być używany z innymi graficznymi aplikacjami projektowymi, w tym CorelDRAW.

iColor 500 vs sublimacja: Termosublimacyjna produkuje trwałe, bardzo miękkie transfery, ale tylko na białym poliestrze. Rozwiązanie iColor500 działa na mieszankach bawełny, poliestru, polibawełnie i oczywiście na ciemnych i kolorowych materiałach. Sublimacja także może być używana do dekoracji twardych powierzchni, takich jak płytki ceramiczne, ale tylko wtedy, gdy są one powlekane polimerem. IColor 500 może być używany do dekoracji twardych powierzchni bez powłoki polimerowej, obejmując winylowe magnetyki i drewno.

iColor 500 vs Transfer Atramentowy: Atramentowe papiery transferowe mogą być używane z niedrogich drukarkach biurkowych do produkcji obrazów nieprzezroczystych na ciemnych produktach. Ale atrament nie jest washfast jak transfer laserowy i proces wymaga zaawansowanych noży winylowych i ręcznego przycinania papieru. W iColor 500 zastosowany papier eliminuje potrzebe użycia plotera i wycięcia przed zgrzewaniem. Daje wielokrotnie większą wytrzymałość w praniu – do 100 razy, gdzie atramentowe 25 lub 30, a także aplikacje na odzież na znaki, kubki, magnesy i wiele innych.

iColor 500 vs Sitodruk: Sitodruk jest idealny do dużych serii i może być używany do dekoracji koszulek, znaków, i wiele innych. Ale to wymaga ręcznej separacji kolorów, odsłanianie ekranów, obsługę wielu atramentów oraz bałagan podczas czyszczenia. Prace niestandardowe i krótkie serie nie mają racji bytu na sitodruku. Ponieważ jest to proces, cyfrowy, jest opłacalny dla jednorazowych zleceń i krótkich serii. Brak śmierdzących substancji chemicznych, zabrudzenia z tuszy, brak sitek do prania. Wystarczy zaprojektować, wydrukować i zgrzać.

Pobierz: i500product list

nowości

 • Urządzenie do termotransferu z tonerami białymi i fluorescencyjnymi już w ofercie

 • Chipy do Lexmarków E 260 360 460 oraz T 650 juz dostępne w atrakcyjnych cenach!

 • Lexmark MS i MX toner i chipy na wszystkie wydajności juz w ofercie!

 • OPC Summit o zwiększonej wytrzymałości dzięki powłoce teflonowej do HP, Samsungów i Lexmarków w atrakcyjnych cenach tylko u nas!

 • Chipy uniwersalne do Lexmark E/X 460 oraz Lexmark T/X 650

 • Komponenty do Samsung Xpress SL-M2625 oraz Samsung Xpress SL-M2620

 • Komponenty do regeneracji Xerox Phaser 3635 MFP

Newsletter